Choď na obsah Choď na menu
 


Liam Payne

Liam Payne 

Tu budem písať o Liamovi

 

Meno:                Liam James Payne

Narodený:         August 29, 1993 (19rokov)

Meno domova:  Wolverhampton, West Midlands

Prezívka:           Paynee, Daddy Direction

 

309433_114913991948823_100002906678840_96704_1756083790_n.jpg

                       Geoff Payne      (Otec)    

                        Karen Payne    (Matka) 

Rodina:          Nicola Payne   (Sestra)

                         Ruth Payne      (Sestra)

 

Romániky :  Danielle Peazer (Ex-Girlfriend)

                             Shannon Murphy(Ex-Girlfriend)

 

__________________________________________________________________

 

Liam sa narodil v Wolverhampton, West Midlands, Anglicko, Geoff a Karen Payne. Má dve staršie sestry, Nicola a Ruth. Liam bol narodená o tri týždne skôr, a ako výsledok on mal veľa zdravotných problémov. Strávil prvé štyri roky svojho života a von z nemocnice s pravidelnými testami urobiť. Lekári si všimol jeden z jeho obličiek bola zjazvená a nefunkčné. Ak chcete pomôcť vyrovnať sa s bolesťou mal 32 injekcia do ramena ráno a večer ako dieťa. V roku 2012 Liam zistil a zdielal cez Twitter, že jeho obličky boli znovu funkčné..

Od šiestich rokov, Liam už začal ukazovať známky speváckej talentov. Spieval pre svojich príbuzných alebo krčmové davy na karaoke. Avšak, on mal jeho srdce nastaviť na štát olympijského bežca, a bol členom Wolverhamptonu a Bilston atletického klubu. On sa prebudil o 5 hodíne ráno každý deň aby bežal päť míľ pred školou. Jeho beh sen skončil na 14 rokov, keď mu tesne chýbal na mieste v tíme Anglicka škôl. V tomto bode, on rozhodol sa úplne sústrediť na jeho spev, hoci on ešte miloval svoj futbalový klub West Bromwich Albion,.

Začal sa zdokonaľovať svoje spevácke schopnosti vo veku 12, keď sa pripojil k Pink Productions, performing arts skupina založená v Wolverhampton, že mu umožnilo predviesť svoj ​​talent pred skutočnou publiku prvýkrát.

Liam dokončené 11 GCSEs na vysokoškolské škole svätého Petra pred prechodom k štúdiu hudobnej technológiu v Paget Wolverhampton College Road areáli, ktorý on dúfal by mu pomohol dozvedieť sa viac o priemysle.

 

Snažila som sa to upraviť lebo google translate je zlý prekladač.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

len tak

(anet, 5. 2. 2013 14:32)

liam je super chalan :D

Re: len tak

(Kača, 13. 10. 2013 15:02)

jj <3